środek do czyszczenia kamienia Karcher RM623
  • środek do czyszczenia kamienia Karcher RM623

Środek Karcher do czyszczenia kamienia i fasad RM623 5L

60,00 zł
Brutto

Środek Karcher RM623 jest przeznaczony do usuwania zabrudzeń olejowych, sadzy, pyłu i zanieczyszczeń atmosferycznych z kamiennych i aluminiowych fasad.

Ilość

  • Dbamy o Państwa prowadząc politykę bezpieczeństwa w naszej firmie. Dbamy o Państwa prowadząc politykę bezpieczeństwa w naszej firmie.
  • Dostawy kurierem są realizowane 1 - 10 dni roboczych. Odbiór towaru w sklepie jest możliwy w godzinach pracy firmy. Dostawy kurierem są realizowane 1 - 10 dni roboczych. Odbiór towaru w sklepie jest możliwy w godzinach pracy firmy.
  • Zasady zwrotu oraz formularze znajdują się na końcu regulaminu sklepu. Zasady zwrotu oraz formularze znajdują się na końcu regulaminu sklepu.

Środek Karcher RM623 do czyszczenia kamienia i fasad bez problemu usuwa oleje, smary, sadze, kurz i zanieczyszczenia z emisji fasad kamiennych i aluminiowych, tarasów kamiennych, murów oraz innych powierzchni kamiennych. Idealny do użytku ze wszystkimi wysokociśnieniowymi urządzeniami czyszczącymi Karcher. Środek ulegający łatwej degradacji.

Zastosowanie: W zależności od rodzaju urządzenia środek do RM623 dodać do zbiornika ze środkiem czyszczącym albo wężyk do zasysania włożyć do kanistra. Rozlać pod niskim ciśnieniem albo przy użyciu szczotki i pozostawić na chwilę ( nie pozwolić wyschnąć), a następnie gruntownie spłukać pod wysokim ciśnieniem.

Karcher
6.295-359.0

Zobacz także