Kosiarka z napędem Oleo-Mac 46cm koszenia
 • Kosiarka z napędem Oleo-Mac 46cm koszenia

Kosiarka spalinowa Oleo-Mac G48TK Allroad Plus 4

1 945,00 zł
Brutto

Kosiarka spalinowa Oleo-Mac G48TK Allroad Plus 4.

Silnik: EMAK K 650 OHV
Szerokość cięcia: 46 cm
Obudowa: stal
Napęd: tylne koła
Poj. kosza: 70 L
Wysokość cięcia: 28-75 mm

Ilość

 

 

 

Kosiarka spalinowa Oleo-Mac G48TK Allroad Plus 4.

Dane techniczne:

- Silnik: EMAK K 650 OHV
- Poj. silnika: 159 cm
- Szerokość cięcia: 46 cm
- Obudowa: stal
- Napęd: tylne koła
- Poj. kosza: 70 L
- Kosz: tworzywo
- Regulacja cięcia: centralna
- Koła: łożyska kulkowe
- Wysokość cięcia: 28-75 mm
- Mulczowanie: tak
- Ciężar: 32,0 Kg.

Dodatkowe informacje:

 • Nowa linia, najlepsza w swojej klasie, wyposażona we wszystkie urządzenia zwiększające komfort, wszechstronność i efektywność pracy, co czyni ją doskonałym rozwiązaniem nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.
 • Obok klasycznego zbierania pokosu do kosza, urządzenie umożliwia również wyrzut boczny, co zwiększa wszechstronność podczas prac takich jak czyszczenie rowów i rzędów roślin.
 • Charakteryzująca się nowoczesnym wzornictwem, zapewnia maksymalną wygodę dzięki nowemu systemowi regulacji wysokości cięcia i regulowanemu uchwytowi, który można dostosować do wzrostu operatora.
 • Dostępna jest również funkcja wyrzutu bocznego - w tym celu wystarczy po prostu otworzyć tunel boczny i wsunąć deflektor do układania pokosu.
 • Nowy ergonomiczny uchwyt ze środkowym przegubem. Możliwość regulacji stosownie do wzrostu użytkownika.
 • Wygodne dźwignie odłączające, które umożliwiają całkowite złożenie uchwytu, ułatwiając tym samym przechowywanie urządzenia.
 • Nowy system regulacji wysokości cięcia za pomocą wygodnego uchwytu z przyciskiem.
 • Regulacja jest szybka, prosta i nie wymaga żadnego wysiłku nawet w przypadku najmniej doświadczonych użytkowników.
 • Nowy kosz na trawę, wykonany z tworzywa i płótna, wyposażony we wskaźnik sygnalizujący napełnienie kosza.
 • Nowe szerokie kołka (200 mm - przednie, 280 mm - tylne) z bieżnikiem dostosowanym do nachylonych lub nieprzejezdnych terenów: gwarancja idealnej przyczepności do podłoża.
 • Zderzak przedni z uchwytem ułatwiającym transport.

Silniki Emak  są nowością, na którą warto zwrócić szczególną uwagę.
Zarówno silniki o pojemności 140 cm3 jak 196 cm3 to mocne jednostki górnozaworowe  (serii K500, K600, K700, K800), co oznacza nie tylko oszczędności w spalaniu paliwa, ale także mniejszy poziom wibracji i hałasu. Inne istotne elementy konstrukcji silnika to kulkowe łożysko wału korbowego oraz żeliwna tuleja cylindra, co bezpośrednio przekłada się na zwiększoną żywotność silnika i stanowi istotny wyróżnik silników Emak w stosunku do konkurencji. Konstrukcja silnika posiada również ciekawe rozwiązania zwiększające ergonomię i komfort pracy operatora dzięki takim elementom jak: duży tłumik, automatyczny dekompresor, podwójny system filtracji powietrza.
Dlaczego silniki EMAK są wyjątkowe:
* Silnik górno-zaworowy OHV (Over Head Valve) t
o mniejszy poziom wibracji i hałasu, jednocześnie przy lepszych osiągach i momencie obrotowym. Nawet o 30% mniejsze spalanie w stosunku do silników z bocznymi zaworami.
* Automatyczny system dekompresyjny
to działające automatycznie zawory, które w momencie rozruchu łączą komorę spalania z atmosferą. Dekompresja zmniejsza ciśnienie sprężania, a co za tym idzie również siłę, z jaką operator musi ciągnąć za linkę rozrusznika. Po uruchomieniu silnika wyłączenie dekompresora następuje automatycznie w wyniku zmiany ciśnienia w cylindrze.
* Podwójne kulkowe łożyska wału korbowego zdecydowanie obniżają tarcie w pracy korbowodu, co bezpośrednio przekłada się na zwiększoną żywotność i trwałość całego silnika. Konstrukcyjnie krótszy wał korbowy (jego część poza miską olejową) to mniejsze ryzyko uszkodzenia podczas uderzenia noża o ewentualnie napotkane kamienie.
* Żeliwna tuleja cylindra to następny, istotny krok, w kierunku zwiększenia żywotności silnika. Zastąpiono powszechnie stosowane w tej grupie silników aluminium trwalszym stopem żeliwa.
NOWOCZESNE SILNIKI EMAK SĄ OBJĘTE 3 LETNIĄ GWARANCJĄ !!!*
*(warunkiem są coroczne przeglądy w Autoryzowanym Serwisie).

 

Wyposażenie:

 • instrukcja obsługi

 

Gwarancja 36 miesięcy przy zakupie konsumenckim.
Gwarancja 12 miesięcy przy zakupie na firmę.

 

Oleo-Mac
G48TK Allroad Plus 4

Zobacz także