kosiarka Oleo-Mac GV48TK All3
  • kosiarka Oleo-Mac GV48TK All3

Kosiarka spalinowa Oleo-Mac GV48TK Allroad 3

1 199,00 zł
Brutto

Kosiarka GV48TK ALL3 bez wyrzutu bocznego, posiada stalową obudowę, charakteryzuje się mechanizmem tnącym typu ?3 cutting device?, który oprócz zbierania obsługuje tryb rozdrabniania.

Silnik: EMAK K 650 OHV
Szerokość cięcia: 46 cm
Obudowa: stal Napęd: tylne koła
Poj. kosza: 70 L
Wysokość cięcia: 28-75 mm

Ilość

 

 

 

Dane techniczne:
- Silnik: EMAK K 650 OHV
- Poj. silnika: 156 cm?
- Szerokość cięcia: 46cm
- Obudowa: stal
- Napęd: tylne koła
- Poj. kosza: 70 L
- Kosz: tworzywo
- Regulacja cięcia: centralna
- Koła: łożyska kulkowe
- Wysokość cięcia: 28-75 mm
- Mielenie: tak
- Ciężar: 32 Kg.

Dodatkowe informacje:

  • Duże koła 200 mm ? koła przednie i 280 mm ? koła tylne. Konfiguracja gwarantująca większą płynność jazdy na nierównych terenach, większą zwrotność i łatwiejsze manewrowanie maszyną.

  • Ergonomiczna dźwignia hamulca silnika i napędu wykonane z tworzywa sztucznego zapewniają niezmiennie pewny i wygodny chwyt.

  • Wzmocniona i ergonomiczna dźwignia regulująca wysokość cięcia (w zakresie 5 pozycji).

  • Zaślepka umożliwiająca pracę w trybie rozdrabniania dostępna jest jako wyposażenie seryjne.

Silniki Emak  są nowością, na którą warto zwrócić szczególną uwagę.
Zarówno silniki o pojemności 140 cm3 jak 196 cm3 to mocne jednostki górnozaworowe  (serii K500, K600, K700, K800), co oznacza nie tylko oszczędności w spalaniu paliwa, ale także mniejszy poziom wibracji i hałasu. Inne istotne elementy konstrukcji silnika to kulkowe łożysko wału korbowego oraz żeliwna tuleja cylindra, co bezpośrednio przekłada się na zwiększoną żywotność silnika i stanowi istotny wyróżnik silników Emak w stosunku do konkurencji. Konstrukcja silnika posiada również ciekawe rozwiązania zwiększające ergonomię i komfort pracy operatora dzięki takim elementom jak: duży tłumik, automatyczny dekompresor, podwójny system filtracji powietrza.
Dlaczego silniki EMAK są wyjątkowe:
* Silnik górno-zaworowy OHV (Over Head Valve) t
o mniejszy poziom wibracji i hałasu, jednocześnie przy lepszych osiągach i momencie obrotowym. Nawet o 30% mniejsze spalanie w stosunku do silników z bocznymi zaworami.
* Automatyczny system dekompresyjny
to działające automatycznie zawory, które w momencie rozruchu łączą komorę spalania z atmosferą. Dekompresja zmniejsza ciśnienie sprężania, a co za tym idzie również siłę, z jaką operator musi ciągnąć za linkę rozrusznika. Po uruchomieniu silnika wyłączenie dekompresora następuje automatycznie w wyniku zmiany ciśnienia w cylindrze.
* Podwójne kulkowe łożyska wału korbowego zdecydowanie obniżają tarcie w pracy korbowodu, co bezpośrednio przekłada się na zwiększoną żywotność i trwałość całego silnika. Konstrukcyjnie krótszy wał korbowy (jego część poza miską olejową) to mniejsze ryzyko uszkodzenia podczas uderzenia noża o ewentualnie napotkane kamienie.
* Żeliwna tuleja cylindra to następny, istotny krok, w kierunku zwiększenia żywotności silnika. Zastąpiono powszechnie stosowane w tej grupie silników aluminium trwalszym stopem żeliwa.
NOWOCZESNE SILNIKI EMAK SĄ OBJĘTE 3 LETNIĄ GWARANCJĄ !!!*
*(warunkiem są coroczne przeglądy w Autoryzowanym Serwisie).

 

Wyposażenie:

  • instrukcja obsługi

 

Gwarancja 36 miesięcy przy zakupie konsumenckim.
Gwarancja 12 miesięcy przy zakupie na firmę.

Oleo-Mac
GV48TK ALL3

Zobacz także