• Oregon CS300-A6
  • Oregon CS300-A6
  • Pilarka CS300 Oregon

Pilarka łańcuchowa akumulatorowa Oregon CS300-A6

1 699,00 zł
Brutto

Pilarka akumulatorowa CS300-A6 marki Oregon z systemem samoostrzenia Powersharp. W komplecie z akumulatorem 4,0Ah i ładowarką. Napięcie akumulatora 36V.

Poręczna i wygodna pilarka do prac przydomowych.

Ilość

 

 

 

Pilarka akumulatorowa z systemem samoostrzenia PowerSharp OREGON CS300-A6. W komplecie z akumulatorem 4,0Ah i ładowarką.

Dane techniczne:

Napięcie akumulatora: 36V.

Pojemność akumulatora: 4,0Ah.

Waga z akumulatorem: 5,4kg.

Przy baterii 4,0 Ah do 440 cięć w materiale 5-7cm.

 

Opis produktu:

Wbudowany system ostrzenia Powersharp ostrzy łańcuch bez zdejmowania z prowadnicy i w trakcie pracy w ciągu kilku sekund.

Pilarka akumulatorowa łańcuchowa Oregon CS300 to urządzenie do wydajnego cięcie bez hałasu, bez spalin, bez martwienia się o zapas coraz droższego paliwa. Pilarka doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie trzeba coś ściąć, przyciąć, odciąć czy przeciąć. Wystarczy pociągnąć za spust włącznika, aby natychmiast uruchomić silnik i móc zacząć pracę. Zapomnij o wielokrotnym szarpaniu linki rozrusznika. Pilarka akumulatorowa Oregon CS300 razem z wytrzymałą baterią litowo-jonową nowej generacji i 14" lub 16" (35cm lub 40cm) prowadnicą z powodzeniem wykona każdą pracę, która do tej pory wymagała mocy pilarki spalinowej. Bez względu na to, czy musisz ściąć drzewo, uprzątnąć wiatrołomy i połamane gałęzie, pociąć kłody na drewno kominkowe czy uformować koronę drzewa piła Oregon CS300 jest gotowa podjąć każde wyzwanie.

 

Moc pilarki spalinowej

Wydajna bateria 36V o dużej pojemności dostarczy Ci moc, jaką do tej pory miały jedynie pilarki spalinowe. W przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań wykonasz z nią każdą pracę. Dzięki zastosowaniu technologii litowo-jonowej zapewnia wystarczającą ilość energii do wykonania 250 cięć bez efektu spadku mocy, który często odczuwalny jest podczas użytkowania tradycyjnego sprzętu akumulatorowego. Od pierwszego do ostatniego cięcia nie zauważysz różnicy w wydajności pracy pilarki Oregon CS300. Zastosowane w baterii Oregon 36V nowoczesne ogniwa nie posiadają efektu pamięci, dzięki czemu możesz doładować akumulator w każdej wolnej chwili. Żywotność prawidłowo użytkowanej baterii wynosi aż 1000 pełnych cykli ładowania.

 

Wygoda i bezpieczeństwo
Niewielka waga pilarki Oregon CS300 i doskonałe wyważenie maszyny pozwolą Ci wykonywać precyzyjne cięcia i pracować bez zmęczenia przez długi czas. Możesz zapomnieć także o konieczności wdychania spalin, ponieważ napędzana jest ona czystą energią elektryczną. Cicha praca silnika podczas pracy i kompletna cisza między kolejnymi cięciami sprawiają, że świetnie sprawdza się na terenie osiedli i dzielnic willowych, gdzie hałas może przeszkadzać mieszkańcom w pracy i wypoczynku. Wysoka niezawodność, dzięki zastosowaniu niemal bezawaryjnego silnika elektrycznego oraz obniżony do minimum poziom wibracji zapewniają pile Oregon CS300 wysokie miejsce w rankingu wygody użytkowania.

 

Oszczędność
Wykorzystanie energii elektrycznej to nie tylko czysta praca bez uciążliwych spalin, ale także realne oszczędności, wynikające z zastąpienia ciągle drożejącego paliwa tanią i ekologiczną energią. Przy regularnym użytkowaniu pilarki Oregon CS300 w krótkim czasie zwróci Ci się koszt jej zakupu. Oznacza to, że nowoczesną i wygodną pilarkę akumulatorową możesz mieć praktycznie za darmo. Im częściej jej używasz, tym szybciej sama się spłaca.

Praca z pilarką Oregom CS300 to także znacząca oszczędność czasu, jaki zyskasz dzięki zintegrowanemu z piłą systemowi ostrzenia łańcucha PowerSharp. Jeżeli czujesz, że łańcuch traci swoją ostrość i tempo cięcia, wystarczy, że uruchomisz silnik na pełnych obrotach i przytrzymasz uniesioną dźwignię systemu PowerSharp przez kilka sekund, a łańcuch znów będzie jak nowy. Niemożliwe? Zobacz jak to działa.

Kliknij i obejrzyj. Film Pilarka Oregon CS300

Wyposażenie i zawartość opakowania:

  1. pilarka akumulatorowa CS300
  2. ładowarka C650
  3. akumulator 36V
  4. prowadnica
  5. łańcuch

Na wyposażeniu nie ma oleju do smarowania łańcucha.

Oregon
Part573018

Zobacz także