pilarka spalinowa oleomac 947
  • pilarka spalinowa oleomac 947

Pilarka spalinowa Oleo-Mac 947

1 499,00 zł
Brutto

Silnik 2,5kW (3,4KM). Długość prowadnicy 41 cm. Waga 4,9 kg.

Ilość

 

 

 

Pilarka spalinowa Oleo-Mac 947

Dane techniczne:
Moc/Pojemność silnika 3,4 KM /45 cm?
Długość prowadnicy 41 / 16''
Łańcuch: 0,325'' 1,5mm (66 ogniw)
Pompa olejowa: automatyczna / regulowana.
Waga piły: 4,9kg

Dodatkowe informacje:

Te łatwe w obsłudze oraz szybkie urządzenia charakteryzujące się wysokim momentem obrotowym również przy niskich obrotach są idealne do najróżniejszych zastosowań w rolnictwie, np. do okrzesywania, przygotowania drewna na opał, ścinania oraz przerzynki średnich i większych drzew.

Modele 947 oraz 952 posiadają gaźnik z kompensatorem, który utrzymuje stały stosunek powietrza i mieszanki. Dzięki temu moc generowana przez silnik utrzymuje się na stałym wysokim poziomie, a sprawność urządzenia nie zmienia się maksymalnie ułatwiając pracę operatora.

Dekompresor, pompka rozruchowa oraz półautomatyczne ssanie umożliwiają łatwy rozruch w każdej sytuacji, a jednoczęściowy uchwyt odizolowany od silnika gwarantują łatwe manewrowanie urządzeniem.

Pokrywę filtra można otworzyć bez żadnych specjalnych narzędzi, a nylonowy filtr jest samoczyszczący; boczny napinacz łańcucha maksymalnie ułatwia czynności konserwacyjne.

Automatyczna, regulowana pompa olejowa z korpusem z aluminium: zapewnia maksymalną wytrzymałość, nie podaje oleju na biegu jałowym ograniczając zanieczyszczenie środowiska.

 

 

Wyposażenie:

  • klucz uniwersalny
  • osłona prowadnicy
  • instrukcja obsługi

 

Gwarancja 12 miesięcy przy zakupie na firmę.
Gwarancja 36 miesiące przy zakupie konsumenckim.

*Warunkiem zachowania 36 miesięcznego okresu gwarancji jest dokonanie dwóch przeglądów urządzenia w autoryzowanym punkcie serwisowym - przed upływem 12 oraz 24 miesięcy od daty zakupu.

 

Oleo-Mac
947

Zobacz także