piła spalinowa oleomac GS350C
  • piła spalinowa oleomac GS350C

Pilarka spalinowa Oleo-Mac GS350C

759,00 zł
Brutto

Silnik kW 1,5 (2,0KM). Długość prowadnicy 35 cm. Ciężar 4,4 kg.

Ilość

 

 

 

Pilarka spalinowa Oleo-Mac GS350C

Dane techniczne:
Moc/Pojemność silnika 2,0 KM /38,9 cm?
Długość prowadnicy 35 / 14''
Łańcuch: 3/8'' 1,3mm (53 ogniwa)
Pompa olejowa automatyczna
Pojemność zbiornika oleju/paliwa 0,26 L/0,36 L
Cyfrowa cewka elektroniczna (stabilna praca)
Waga piły: 4,4kg

Dodatkowe informacje:

Piła Oleo-Mac GS350C to lekka maszyna zaprojektowana do prac wokół domu (przycinanie gałęzi, okrzesywanie, cięcie pni o małych średnicach oraz przygotowanie drewna na opał). Pilarka ta jest bardzo praktyczna i łatwa w obsłudze, dzięki kilku nowoczesnym rozwiązaniom technicznym łatwa w rozruchu, pracy oraz w czynnościach konserwacyjnych.

Przyjazna instrukcja obsługi przedstawia w formie graficznej kolejność wykonywanych czynności niezbędnych do prawidłowego rozruchu oraz umożliwia szybkie i bezpieczne uruchomienie urządzenia również mało doświadczonym użytkownikom.

Pompka rozruchowa "Primer" znajduje się w dobrze widocznym miejscu na osłonie silnika: ułatwia rozruch na zimno po każdorazowym uzupełnieniu paliwa lub długim okresie nieużytkowania.

Wyłącznik zapłonu oraz ssanie umieszczone są na jednej dźwigni wielofunkcyjnej, jest to gwarancja praktyczności i łatwej obsługi. Przezroczyste zbiorniki  umożliwiają natychmiastową kontrolę wzrokową poziomu oleju i mieszanki. System antywibracyjny składający się z 3 amortyzatorów sprężynowych i 3 gumowych zapewnia ochronę użytkownika przed drganiami, zwiększając tym samym komfort użytkowania.

Nowy kształt uchwytu mechanicznego zapłonu zwiększa komfort w fazie zapłonu urządzenia.

Pokrywa filtra wbudowana w pokrywę silnika umożliwia kontrolę wzrokową i konserwację - wystarczy w tym celu wykręcić 3 śruby mocujące. Filtr powietrza z gąbki upraszcza i skraca czyszczenia filtra, zapewniając dużą autonomię pracy.

Wspornik gaźnika z 4 amortyzatorami gwarantuje stabilność zapłonu we wszystkich warunkach pracy oraz dłuższą żywotność gaźnika.

 

Wyposażenie:

  • klucz uniwersalny
  • osłona prowadnicy
  • instrukcja obsługi

 

Gwarancja 12 miesięcy przy zakupie na firmę.
Gwarancja 36 miesiące przy zakupie konsumenckim.

*Warunkiem zachowania 36 miesięcznego okresu gwarancji jest dokonanie dwóch przeglądów urządzenia w autoryzowanym punkcie serwisowym - przed upływem 12 oraz 24 miesięcy od daty zakupu.

 

Oleo-Mac
GS350C

Zobacz także