HONDA WB20XT
  • HONDA WB20XT

Pompa spalinowa do wody HONDA WB20XT

1 875,00 zł
Brutto

Pompa powierzchniowa do wody czystej o wydajności 600 l/min. z silnikiem spalinowym górnozaworowym Honda GX 120 o mocy 3,5 KM. Max. wysokość podnoszenia 32 m.

Ilość

Pompa spalinowa do wody HONDA WB20XT.

Dane techniczne:

Motopompa do czystej wody, wirnikowa, samozasysająca
Wydajność 600 l/min
Maksymalna wysokość podnoszenia 32 m
Maksymalna wysokość ssania 8 m
Średnica przyłączy ssawny 2" tłoczny 2"
Typ silnika GX120
Moc silnika 3,5KM / 3600 obr-1
Pojemność zbiornika paliwa 1,9 l
Zużycie paliwa 1,0 l/h
Wymiary (dł x szer x wys) 455 x 365 x 420 mm
Masa 21 kg

Opakowanie: karton.

Dodatkowe informacje:

Pompy HONDA serii GX, WB oraz QP przeznaczone są do pompowania dużych ilości czystej wody. Stosuje się je przede wszystkim do irygacji, nawadniania lub osuszania. Przy czym przez wodę czystą rozumiemy wodę z rzek, jezior lub innych naturalnych zbiorników wodnych. Każde urządzenie wyposażone jest standardowo w kosz ssawny, który dodatkowo zabezpiecza przed stałymi zanieczyszczeniami takimi jak gałęzie lub kamienie.

 

GWARANCJA:

Gwarant udziela gwarancji na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na urządzenia: w przypadku Konsumenta na okres 24 (dwudziestu czterech) lub 12 (dwunastu) miesięcy; w przypadku Przedsiębiorcy na okres 12 (dwunastu) miesięcy, licząc od dnia sprzedaży urządzenia (Podstawowy okres gwarancji). Podstawowy okres gwarancji dla Konsumenta uzależniony jest od rodzaju zakupionego urządzenia. Maksymalny okres gwarancji na urządzenia wynosi odpowiednio: w przypadku Konsumenta 60 (sześćdziesiąt) m-cy, w przypadku Przedsiębiorcy 24 (dwadzieścia cztery) miesiące oraz 12 (dwanaście) m-cy na silniki. Okres gwarancji każdorazowo ulega wydłużeniu o czas wykonywania nieodpłatnej naprawy w okresie gwarancyjnym (Naprawy gwarancyjnej).

Honda
WB20XT

Zobacz także