• Obniżka
Gator SpeedLoad 24-550
  • Gator SpeedLoad 24-550

Głowica żyłkowa Oregon SpeedLoad Gator 130mm z żyłką 2,4 mm

98,00 zł
78,40 zł Zniżka 20%
Brutto

Głowica z żyłką Oregon Gator SpeedLoad 24-550 wykonana z włókna szklanego, a wymiana żyłki zajmuje mniej niż 20 sekund.

Głowica Oregon pasuje do podkaszarek np, Makita, Stihl.

Ilość

 

 

 

Głowica żyłkowa Gator SpeedLoad firmy OREGON do małych podkaszarek.

  • Średnica głowicy: 130 mm.
  • Średnice żyłek: 2,4mm i 3mm.

 

Nową głowicę Gator SpeedLoad to trawała głowica zrobiona z włókna szklanego w której wymiana żyłki zajmuje mniej niż 20 sekund !!!

Masz już dość głowic, których nigdy nie można dopasować, a do tego szybko się psują?

Wymiana żyłki tnącej trwa zbyt długo?

Wypróbuj uniwersalne rozwiązanie Gator SpeedLoad marki Oregon! Rozwiąże ono Twoje problemy  ułatwia obsługę żyłki tnącej, skraca czas jej wymiany i obniża koszty zakupu nowej żyłki. Poza tym Gator SpeedLoad pasuje do naprawdę wszystkich dostępnych na rynku podkaszarek/wykaszarek zasilanych benzyną (z silnikiem większym niż 33 cm³).

Co sprawia, że produkt jest tak doskonały? Przede wszystkim jest to naprawdę najszybsza i najprostsza do naładowania głowica żyłkowa, co oznacza, że czas wymiany skraca się z kilku minut do mniej niż 20 sekund. Wystarczy otworzyć głowicę, umieścić w niej szpulę i zamknąć.

Prosta obsługa to efekt braku ruchomych części. Głowicę wyposażono w boczne blokady, które można otworzyć bez użycia narzędzi, oraz bardzo małą płytę z żyłką (mieści się w kieszeni). A co z jej trwałością? Jest wykonana z włókna szklanego i ma kręcący się otwór na żyłkę, co zapewnia dodatkową odporność na zużycie i zmniejsza zużycie w wyniku przesuwania się żyłki.

Poza tym żyłka tnąca została poddana obróbce termicznej, co powoduje, że wytrzymuje dwukrotnie dłużej niż tradycyjne żyłki. Do podawania żyłki służy klasyczna, półautomatyczna funkcja Tap & Go (wymaga oparcia głowicy o ziemię).

Warto jeszcze raz wspomnieć, że głowica pasuje do wszystkich zasilanych benzyną kos, podkaszarek i wykaszarek na rynku.

Głowica jest dostarczana ze szpulą mieszczącą żyłkę o rozmiarze 2 mm.

Oregon
Part24-550

Zobacz także